סיפורי סקס מקוריים על אמא ובן

הזיון האחרון עם אמא

אני יודע שלפעמים כשמדברים על זה שאמא שוכבת עם הבן שלה מדובר על ניצול מיני, אפילו על עבירה על החוק, אבל במקרה שלנו, זה לא ככה. הייתי יחסית בוגר, בן שבע עשרה כהכל התחיל. אמא בשום פנים ואופן לא ניצלה אותי ואם כבר מישהו ניצל מישהו אחר, אז זה הייתי אני.

אני בטוח שזה מאוד מעניין אתכם לדעת איך זה התחיל, אבל אני יותר רוצה לספר איך זה נגמר, ובכל זאת אספר שזה התחיל עם הרבה חרמנות. זה לא שיום אחד אמא אמרה לי "אני רוצה שנזדיין ביחד", וזה גם לא שאני באתי אליה ואמרתי לה, "אמא אני רוצה". זה התחיל מזה שהייתי חרמן אש, אני לא יודע ממה, אבל עובדה. שעת לילה מאוחרת, אני בחדר שלי, המון פורנו על המחשב, הזין בחוץ היד מלטפת את הכלי. אני לא יודע איך ומה, אבל נדמה היה לי ששמעתי קולות משונים מהחדר של אמא.

אנחנו שניים בעולם הזה. אמא ואני. אבא נעלם כשהייתי ממש קטן, מעולם לא הכרתי אותו ואמא לא דיברה עליו מעולם ותמיד כששאלתי עליו היא אמרה שהוא נעלם וזהו. אמא עבדה כמורה בתיכון וחיינו ביחד טוב. לא רווחה גדולה אבל גם לא מצוקה. היו לה פה ושם גברים שיצאה איתם, אחד אפילו חי איתנו למשך חצי שנה, אבל עזב.

בקיצור, שמעתי קולות משונים מהחדר של אמא. העליתי עלי את התחתונים, הלכתי, דפקתי קלות על דלת החדר שלה ושמעתי רק קולות גרגור, אולי צעקות, אני לא יודע, אבל פתחתי את הדלת בשקט וראיתי את אמא עומדת ונשענת מול הקיר על יד אחת בשניה היד שלה הייתה בין הרגליים. היא אוננה בעמידה. בהתחלה היא לא ראתה אותי, אחר כך ראתה אותי עומד עם הזין ביד, מאונן ואחרי כמה דקות כבר הייתי בתוכה, בזיון הראשון שלי בחיים בכלל ועם אמא בפרט.

הייתי בן שבע עשרה, אמא בת ארבעים ואמנם לא ישנו באותה מיטה, אבל לפחות שלוש /ארבע פעמים בשבוע הזדיינו. האם זה שינה את היחסים בינינו? תשובה מסובכת. כי מצד אחד היא הייתה אמא שהענישה אותי כשכנראה הייתי צריך עונש, וכעסה עלי כשעשיתי דברים שהכעיסו אותה ומצד שני היינו מזדיינים ואני יודע שזה משונה להגיד את זה ככה בנונשלנטיות שכזו, אמא ובן מזדיינים, אבל איכשהו אחרי ההתחלה זה הפך להיות מין קטע קבוע בלי שאלות ובלי תהיות. זה נמשך כשהייתי בצבא, וזה נמשך גם כשעבדתי כמה חודשים במלצרות כדי לחסוך כסף לטיול בחו"ל, וזה נמשך גם כשחזרתי עד שיום אחד פגשת את סיגל.

זה לא שלא היו לי חברות ולא יצאתי עם בחורות, יצאתי והכרתי וגם זיינתי פה ושם. אמא הייתה אמא. כמעט תמיד כשרציתי היא הייתה שם, ומעטות הפעמים שהיא רצתה והזמינה אותי לחדר שלה ולא רציתי, למעשה אף פעם זה לא קרה. היו אפילו פעמים שחזרתי מבילוי עם בחורה שלא נתנה לי והייתי חרמן ואפילו הייתי מעיר את אמא במיוחד לזיון.

סיגל. היה בה משהו שלא פגשתי באף בחורה אחרת. היא לא הייתה הבחורה הכי יפה שפגשתי בחיי, גם לא הכי מדליקה, אבל היה בה משהו ששבה אותי. אני חושב שיצאנו שלוש או ארבע פעמים והתאהבתי, התאהבתי באמת. לא היה רגע שלא חשבתי עליה, ולא היה רגע שלא רציתי להיות בחברתה, להתחבק, להתנשק, סתם להסתכל עליה. זה היה הדדי. היינו מבלים כמה שיותר, היא אחרי הלימודים שלה, אני אחרי העבודה (תיכננתי להרשם ללימודים לשנה אחר כך) והסקס.. אוהו, יש טעם אחר לסקס עם בחורה שאתה אוהב.

ולילה אחד… לסיגל היה מבחן באונ' ולא נפגשנו באותו ערב. ישבתי וצפיתי בטלוויזיה באיזה סרט מטופש, אמא יצאה עם חברה וכשחזרה, נכנסה למקלחת ואחר כך נעמדה מולי עטופה במגבת ושאלה, "אתה בא?"

הפעם באמת התלבטתי. בחודש וחצי האחרונים כמעט כל לילה ישנתי עם סיגל, לפעמים אצלנו בבית, לפעמים אצלה בבית. לא יצא לי להזדיין עם אמא ואפילו לא חשבתי על זה.

קמתי. גבר כשמזמינים אותו לזיון קם תמיד. הוא לא יכול להגיד לא, בייחוד לא כשמדובר באישה שזיין בקביעות בשש השנים האחרונות, גם אם היא אמא שלו.

לא אמרנו מילה, אבל שנינו ידענו שזה הזיון האחרון שלנו.

באתי אל המיטה. אמא שחררה את המגבת ונותרה ערומה לגמרי. היא נשכבה על המיטה ופסקה את הרגליים בתנוחה מזמינה. ירדתי אל המיטה והתכופפתי. אהבתי לגרות אותה. ללקק אותה קודם כל מסביב לכוס, לעלות עם הלשון מהירכיים הפנימיות כלפי מעלה, להגיע ממש אל השפתיים ולעצור, לעבור אל הירך השנייה. ואז סיבוב רחב עם הלשון סביב הכוס. אמא הייתה מגולחת. בהתחלה כשרק התחלנו להזדיין היא לא, אבל יום אחד היא עשתה לי הפתעה, גלחה את הכוס ומאז היא תמיד גילחה ות'אמת זה הרבה יותר נעים ללקק כוס חלק ולא כוס עם שיער.

נתתי ליקוק קטן ומהיר לדגדגן שלה שהיה תפוח וגדול ואז דחפתי אצבע פנימה. ככה אמא אהבה. הכוס שלה היה רטוב, מלא נוזלים, ואצבע אחת ממש טבעה בו. הוספתי עוד אצבע ומיד עוד אצבע וזיינתי אותה ככה כשהלשון עושה סיבובים ארוכים סביב הכוס. זו הפעם האחרונה שאני יורד לאמא עברה בי מחשבה ולכן השקעתי במיוחד. היו פעמים שעשיתי את זה רק כדי לחרמן אותה כמה שיותר מהר, אבל הפעם הייתי איטי, משקיען, ליקוק מלא ואמיתי שנמשך… לא יודע, אולי עשר דקות, אולי אפילו יותר. הרגשתי שאמא מתרגשת, הגוף שלה רעד. אני חושב שהיא השתדלה בכוח שלא לגמור ככה, אבל אני לא הרפיתי, אלא המשכתי ללקק אותה עוד ועוד להמשיך ולזיין אותה עם האצבעות.

אגן הירכיים שלה עלה וירד בהתחלה בתנועות קטנות ואחר כך בתנועות מטורפות. הרגשתי שהיא גומרת. בעצם לא הייתי צריך להרגיש, היא פשוט צעקה.

וכשנרגעה מעט, הסיטה את הראש שלי הצידה ואני הוצאתי את האצבעות מהכוס הלוהט שלה. עכשיו הגיע תורי.

הורדתי את המכנסיים והחולצה ונשכבתי על המיטה.

תמיד אהבתי את הקטע הזה המקדים שאמא בהתחלה רק ליטפה לי את הזין מעל לתחתונים ולאט לאט הכניסה יד פנימה. אהבתי להרגיש את האצבעות המגששות שלו שמוצאות את הזין שלי, מלטפות אותו קלות ואז לאט לאט חושפות אותו דרך התחתונים.

היא משכה את התחתונים שלי כלפי מטה, אחזה בבסיס הזין וליטפה קלות, הביטה בו בשקיקה. אני חושב שבאותו רגע היא נפרדה ממנו, ואז הורידה את הראש והכניסה אותו לפה.

אמא מוצצת לי בפעם האחרונה, חשבתי לעצמי. כמו שאני השקעתי בלרדת לה, ככה היא השקיעה בלמצוץ לי. היא נתנה לי את המציצה הכי טובה שאי פעם קיבלתי. וכשאני אומר את זה, אני לא מתכוון רק שזו המציצה הכי טובה שאמא מצצה לי, אלא זו המציצה שהכי טובה שקיבלתי מכל הבחורות שיצאתי איתן. היו כמה לפני סיגל וכן, אם אתם שואלים את עצמכם, אז גם זו הייתה מציצה יותר טובה מהמציצות של סיגל. אמא לקחה את כל הזין פנימה, עמוק לתוך הפה עד הגרון ואז גם עשתה כמה דברים עם הלשון, ואז עלתה למעלה ושוב, ירדה למטה ואם זה לא מספיק, אז גם ביד אחת ליטפה אותי בבסיס הזין ואת היד השניה ליטפה את חור התחת שלי. אין מה להגיד, מציצה שלא אשכח בחיים.

הפעם אני הפסקתי אותה. לא רציתי לגמור עכשיו. רציתי לשמור כוח לזיון. בדרך כלל אחרי כמה פעמים אני יכול לנוח רבע שעה, חצי שעה ושוב אני חוזר לכושר, אבל הפעם רציתי לזיין.

היה לי קשה להזיז את אמא מהזין שלי. היא ממש נדבקה אליו, לא רצתה להיפרד, אבל בכל זאת הצלחתי להפריד בינה לבינו, משכתי אותה אלי והיא התיישבה עלי. טיק טק התחברנו. הכלי שלי ידע את הדרך מעולה וזו הייתה דרך חלקה ורטובה במיוחד. היא החלה לדהור עלי בכיף, מעלה מטה ואני ליטפתי אותה קצת בשדיים, אפילו קצת צבטתי לה את הפטמות כמו שהיא אוהבת.

הייתי צריך לעצור אותה כדי שלא לגמור וכדי לעשות את זה פשוט הורדתי אותה ממני, השכבתי אותה על המיטה, פתחתי לה את הרגליים ודחפתי את הזין שלי עמוק לתוך הכוס החם שלה. התנוחה המסיונרית. אולי בשביל סרטים כחולים היא לא כל כך מוצלחת, אבל בינינו, זו התנוחה הכי טבעית לזיון, היא ודוגי סטייל.

אני ואמא הזדיינו ארוכות. היא גמרה פעם ועוד פעם ובכל פעם עבר הרבה פחות זמן מסוף הגמירה ועד הגמירה הבאה, עד שממש היא גמרה פעם בדקה.

בהתחלה כשרק התחלנו להזדיין לא הבנתי את זה, אבל בהמשך, זה אפילו שימח אותי שככה אמא גומרת איתי. בחורות אחרות לא גמרו ככה, בטח לא מזיון, אבל אמא גמרה וגמרה וגמרה עד שהיא הזיזה אותי. "בוא נעשה הפסקה" ביקשה.

זה היה נהוג אצלנו. בדרך כלל היא הייתה נחה קצת ואז מוצצת לי עד שהייתי גומר לה בפה. אבל הפעם סתם שכבנו זה לצד זו, בלי לזוז. שנינו עייפים. אני עוד עם זין זקור שעוד לא גמר, אבל זיין לפחות שעה אם לא יותר. אמא אחרי מלא מלא גמירות.

ואז היא התיישבה לרגע ואני כבר חשבתי שהיא מתארגנת למציצה אחרונה, אבל להפתעתי היא קמה, הפנתה לי את הגב שלה ונשענה על הקיר. "בוא" אמרה בשקט ואני מיד הבנתי. היא רצתה בעמידה, רצתה בתנוחה שבעצם התחילה את הכל.

נעמדתי אחריה, קצת כופפתי בירכיים ואמא כיוונה את הזין שלי לתוך הכוס שלה. זיינתי אותה בתנועות אגן חזקות. אני לא יודע למה אף פעם לא הזדיינו ככה, בעצם חבל, ואולי מזל, אולי מזל שהספקנו גם את זה ובכל זאת, רגע לפני שהרגשתי שאני עומד לגמור יצאתי ממנה, דחקתי אותה בכתפיים והורדתי אותה אל הבירכיים.

היא הבינה ישר. את הגמירה האחרונה רציתי לעשות כמו תמיד. היא פתחה את הפה ואני דחפתי את הזין שלי עמוק פנימה. זו לא הייתה מציצה אלא זיון פה. החזקתי לה את הראש, ודחפתי, פנימה החוצה, פנימה החוצה עד שזה בא וכשזה בא דחפתי עמוק עמוק, לגמור בפעם האחרונה בגרון של אמא.

זו הייתה הפעם האחרונה. מאז לא דיברנו על זה. בעצם אף פעם לא דיברנו על זה. היא לא הציעה לי לבוא למיטה שלה, אני אף פעם לא באתי. זה היה הזיון האחרון עם אמא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

אמא ובן – סיפורי סקס
אמא ובן, סיפורי סקס מקוריים. סיפורי סקס על זיונים בין אמא ובן. הסיפורים מקוריים, לא מתורגמים ולא מועתקים.